Drukuj

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych kursów online.

 

Uczestnicy szkoleń poznają obsługę dwóch darmowych narzędzi internetowych, przydatnych w pracy edukacyjnej i promocyjnej, które nie wymagają logowania i rejestracji.

 

Od 15 czerwca 2020 roku rozpoczynamy nabór uczestników na następujące tematy:

Photo Filters – szybki sposób na ciekawe zdjęcie,
Word Art – wyrazowe chmurki na każdą okazję.

 

Szacowany czas, przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania), wynosi 2 godziny dydaktyczne. Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 15 czerwca do 5 lipca 2020 roku.

 

Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie posiadają kont na naszej platformie, mogą je założyć wybierając opcję Zacznij teraz od utworzenia nowego konta na stronie https://moodle.pbw.katowice.pl/login/index.php.

 

Od 15 czerwca będzie można samodzielnie zapisać się na oba kursy (po zalogowaniu się na swoim koncie). Są dostępne na Platformie edukacyjnej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach: https://moodle.pbw.katowice.pl.

 

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór uczestników będzie prowadzony do 28 czerwca lub wyczerpania limitu miejsc.

 

 

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.