Drukuj

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych kursów online.


Od 15 listopada 2019 roku rozpoczynamy nabór uczestników na następujące szkolenia:

 

 

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi od 2 do 5 godzin dydaktycznych (w zależności od wybranego tematu). Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 15 listopada do 1 grudnia. Uczestnicy, którzy prześlą na platformę swoje zadania, otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z naszej oferty, proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej bytomskiej filii PBW w Katowicach. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php. Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

 

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 32 258 38 38, w. 45

 

 

Sylabusy kursów – załączniki:

 

 Photo Collage (pdf; 460 KB)

Photo Editor (pdf; 459 KB)

Quizizz (pdf; 444 KB)

Voki (pdf; 450 KB)